Wat houdt het in!

Geldt dit ook voor mijn bedrijf?

Verbruikt uw bedrijf of instelling totaal meer dan 50.000 kWh elektriciteit of 25.000 m³ gas per jaar? Dan moet u voldoen aan de informatieplicht energiebesparing. Let op, de door u opgewekte en zelf verbruikte hernieuwbare energie, zoals zonne-energie of windenergie mag niet van het totaal worden afgetrokken.
Dit had u officieel moeten doen vóór 1 juli 2019. Recentelijk wordt hier streng op gecontroleerd. Heeft uw bedrijf of instelling nog niet aan de informatieplicht voldaan? Voorkom een boete. Regel de informatieplicht energiebesparing nu!

Video Informatieplicht

Moet dit ieder jaar?
Nee. Conform artikel 5.15a van het Activiteiten Besluit dient uiterlijk 2023 en daarna eenmaal per vier jaar gerapporteerd te worden aan bevoegd gezag.